Hytorc Stealth™ Lavklaringstrekker

Fordeler med Hytorc Stealth:

Tekniske spesifikasjoner

STEALTH spesifikasjoner

 
 Stealth 2Stealth 4Stealth 8Stealth 14Stealth 22Stealth 36
L (MM)140,5167,5203,5237267322
H (MM)107138163202234,5274
W (MM)31,842,252,963,573,986,2
Vekt u/ledd (KG)1,81,92,94,56,58,8
Vekt m/ledd ca. (KG)3,55,69,915,724,739,8
Min. Nm3778191625285444066665
Maks Nm2534545010823193242965447069

Det tas forbehold for trykkfeil.

Videoer

Hytorc Stealth presentasjon

Motholdsfri tiltrekking med Hytorc Stealth presentasjon

Share on print
Share on email

DEL PÅ:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter