Hytorc Apache

Fordeler med Hytorc Apache™:

Teknisk:

TEKNISKE SPESIFIKASJONER APACHE

 
 AP A.5AP A1AP A3AP A5AP A8WG A1WG A3
Drivtapp3/4″3/4″1″1-1/2″1-1/2″3/4″1″
H (CM)18,618,819,521,3921,4919,519,5
L (CM)25,4727,3331,3736,7339,128,4731,37
B (CM)7,597,597,597,5911,588,697,59
Arm Length (CM)6,096,099,739,73118,389,73
Arm Radius (CM)11,3811,3814,8614,8626,513,3414,86
Vekt (KG)4,14,45,410,213,55,45,4
RPM nedspinning uten belastning1007048383522548
RPM momenttrekking226,542,51,5124
Min Nm2644341125164817633461240
Maks Nm6781742448164401152414574481

Det tas forbehold mot trykkfeil.

Videoer

Presentasjon av Hytorc Apache™

Hytorc Apache™ 1 med trackpad fixture presentasjon

Share on print
Share on email

DEL PÅ:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter